• Genel
 • 12

Batum Keyfi , Batum Sexy !!! ” Batum Gece Hayatı ”

         Micca-Posing-Nude-After-Peeling-Off-That-Fishnet-Top_www.GalleryBee.com_1
           

         Herkese selamlar , yaklaşık 7 ay önce yaptığımız Batum planı , internetteki olumsuzluklar neticesinde arkadaşlarımın da baskısı ve malum eşlerimize gerekli talimatları veremeyeceğimizden dolayı iptal olmuştu . Yazıma başlarken şunu da belirtiyim şuan Muğla’dayım tatilim devam etmesine rağmen Batum’u özlüyorum . 


            06.06.2016 tarihli planımızda 5 arkadaş kendi aracımızla Karadeniz turu yapmaya kadar verdik ve bu doğrultuda da turun sonunda Muğla’ya geçip bekar alemi hürlüktür derler ya bu makama 2 günlük te olsa erişmek için bütün hazırlıkları yaptık . Batum kafamızda ya da kafamda hiç yoktu desem yeridir , biz biraz da bu olayı Trabzon ve Samsun’da hallederiz amacıyla hiç düşünmemiştik Batum’u.

erotic-girl  

             Bol bol yemek yiyip bol bol resim çekip eşlerimizi en azından tatmin etmek adına gerçekten turumuz bir başka şekilde de anlamını arttırmaya başlamıştı . Trabzon gezimizde Sümela Manastırı , Uzungöl derken fotoğraf makinelerimize yansıyan kareler hanımlar içindi ama inanın bana eğer hala bu tura dahil olmadıysanız kesinlikle tavsiye ediyorum .

erotic-girl-63842


             Yolumuz Karadeniz’in doğusuna yayıldıkça hele ki Ayder Yaylasına çıktığımızda , doğanın içinde kafamdan geçen ya acaba Batum’a gitsekmi soruları ufaktanda olsa gıdıklıyordu bünyemi . 

Erotic-Girl-16             

       (13. 06 .2016 ) Artık planımız netti ; Sadık arkadaşımın özellikle ısrarlı istekleri doğrultusunda  Antep’e geçip orada sağlam bir sofradan sonra Muğla planımıza devam edecektik . Ortaya bir yem attım Batumla alakalı , baştan herkes karşı çıktı ama ağır baskıdan sonra ” ya 1 günde ne olcak canımızı mı alcaklar ” soru işaretleriyle 3 arkadaşımızı ve aracı Hopa’da bırakıp 2 arkadaş Batum sınır kapısına doğru yol aldık . Kalabalığa inanamazsınız ki bu darbe olayından dolayı devlet memurlarına kısıtlama getirmişler . Sıraya geçtik ve inanılmaz sıcağın alnında korkularımız da azalmıştı biraz . Çünkü bu kadar insan Batum’a gidiyorsa vardır bir bildikleri sadece biz sırıtmıyoruz ya içlerinde . 


              Sırada boş durmamak adına konaklama konusu için booking’i  araştırmaya başladım . Fiyatları yaz dolayısıyla fazla şişirmişler derken booking’in reklamında bir tatil koçu detayı gördüm hevesle girdim ve yönlendirildiğim internet sitesinde birkaç yazı okudum . Hemen malum arkadaşla iletişime geçtim, şartlar hakkında bilgi sahibi olmak istedim . Gerçekten sunduğu imkanlar o kadar makuldu ki bir an dolandırıcı olabilir mi diye kapıldım yalan yok .( Kardeşim neyse onu yazıyorum 🙂 ) 

hdwallpapersgirls.com-584

               Türk sınırında ki kalabalıktan sonra Gürcü sınırına geçtik ama arkadaşımın kimliği eski diye beklettiler , biraz daha bekleyip diğer taraftan girerken yine durdurdular ve Allah razı olsun biraz Türkçe bilen bir polis arkadaş  ;  Gürcistan’a girmesinin olanak dışı olduğunu söyledi . Tam geri dönmeye yeltenirken , Mert’i aradım , halledebileceğini söyledi ve beklememizi bildirdi . Hangi renk tşört giydiğini ve pantolon rengini söyledikten sonra yanımıza  Gürcü bir bayan polis gelip bizi hiçbir şey yokmuş gibi içeri aldı . O an korku minimum seviyedeydi . Çünkü hızlı geri dönüşünden tutun problem çözme yetisinin de bu denli hızlı olması sosyolojik anlamda , hoşuma gitmişti . 

Erotic-Girl-11               

          Mert sınır kapısından bizi ,  enteresan patlıcan rengi bir mercedesle karşıladı . Konuşması gerçekten güven veriyordu ve Batum yolculuğumuz başlamıştı . Batum’a gelmeden gördüğümüz eski Batum’da yollardaki inekler , Rus turistlerin yoğunluğu ve tarihi görüntüler resmi hakediyordu fakat yapamazdık . Batum merkeze geldik , Mert’e biraz geç ulaştığımızdan dolayı konaklamamızda problem vardı o yüzden başladık otel aramaya . İnanın bana 2 saat boyunca en iyi otellerden tutun da en kötü otellere kadar heryere baktık ama yok yok yok . Sahildeki görünüm zaten kalabalığından o kadar felaketti ki ben bu kadar kadın turisti bir arada ne televizyonda gördüm ne de gençliğimizdeki pornolarda . Rusya – Türkiye arasındaki kötü ilişki Batum’a yaramıştı anlayacağınız . Artık otelden umudumuzu kesmeye yakın Mert bir sürprizle bize döndü ve odalar ayarlanmıştı . 3. kattı , Asansör yoktu otelde ama sonuçta konaklamamız bir gece olacaktı o yüzden bol bol teşekkür ettik .

[253229-1920x1200]-babi-rossi-nude-in-couch-5327_1275254091               

          Otel problemimiz giderildikten sonra ilk işimiz yemekti , güzel bir Türk restoranına gittik . Gerçekten gelen arkadaşlara tavsiye ederim ismi Karadak ya da Karabak olması lazım , garsonların ilgisi ve yemeklerin lezzeti keyiflendiriyor . Ve Mert o an bombayı patlattı . Süper kupa finali Beşiktaş – Galatasaray maçını izlemeye gitmeyi teklif etti gece klupleri açılana kadar oyalanmak açısından . Batum’da Türk kahvesi , gerçekten çok şaşırmıştım . Milletimiz burada o kadar kabullendirmiş ki kendisini hayran kaldım . Bu arada koyu Galatasaray taraftarıyım , Mert’in de o gün bizi almaya geldiğinde üstünde gördüğüm Beşiktaş forması , maçı izleyeceğimizin yankılarıydı adeta . 

             erotic-girl-63358

               Ufak bir iddaaya tutuştuk . Mert özel bir şoför ayarlıcak , bizimle beraber alkol alacaktı ve kaybeden taraf masa hesabını ödeyecekti . Aslanlarıma şükür ki hesap Mert’e kaldı 🙂 . O keyifle gece klubune doğru yol aldık . Gece klubu girişindeki sıra kalitenin habercisiydi , sıkı güvenlik kontrolü ve giriş için ücret sistemi vardı . Ama içeriye ücret ödemeden elimizi kolumuzu sallaya sallaya o kadar havalı bir şekilde girdik ki , o an dedim tamam bugun alem benim . Adamsın Mert . Ben o zaman da belirttim şimdi de belirtiyorum talep ettiğin ücret , hizmetinin en az 10/1i . 


                 İçeriye girdik , her adımımızda durmak zorunda kalıyorduk sanki Batum valisi gelmişti garsonundan tutun da paralı askerine kadar artık bize bile hürmet etmeye başladılar . Adam Batum’u avucunun içine o kadar net bir şekilde almış ki sadece şokla bakıp izlemekle yetinirsiniz . En çok dikkat çeken şey bayanların gruplaşma şekliydi biraz bilgilendirmeden sonra . Bar tarafındaki Rus ve Ukraynalılar , sahneye yakın Gürcüler ve ortada milleti dolandırmak için gezen Özbekler herşey belirli bir sistem döngüsünde işliyordu belliydi . 


                 Gözüme o an kestirdim birini , Mert’e danıştım ,  Ukraynalıydı , ama hani bir rivayet vardır ya sanki alnında ” Ve Tanrı Kadını Yarattı ” logosu mevcuttu . Hemen yanına gidip masaya davet ettim . Tanışma faslı ve şartları konuşmaya başladık artık . Fiyatı gerçekten yüksekti o yüzden geri göndermek zorunda kaldım . Ama gece klubunü bırakın benim hayatımda gördüğüm en iyiler sıralamasında ilk 3ü zorlardı emin olun  . 

russian-erotic-woman-1309302                 

Moral bozukluğu vs derken içeri birşey girdi şuan sizde diyorsunuzdur ney 🙂 . Ben hayatımda bu kadar sempatik bu kadar narin bir yaratığa daha rastlamadım . Hemen yanında bittim , masaya çağırmamak için ayakta konuştum , 17 yaşında olduğunu ve otellerin yasal prosedürlerinden dolayı sadece güvenilir rezidanslarda geceyi geçirebileceğini ve ve ve ekstra olarak ta eğer onunla anlaşırsam ablasız bir yere gitmeyeceğini bu yüzden ablasıyla da anlaşmam gerektiğini söyledi . Valla o an yedi sülalesi gelse anlaşırdım 🙂 Hemen Mert’in yanında bittim , Mert yine beni şaşırtmayıp problem çözme yeteneklerinin sınırlarını zorladı ve otelin resepsiyonunu arayıp halletti , bu arada ablasını da arkadaşıma bağlayıp bir an önce Mert’e hadi çıkalım diye ısrarlara başladım . 

               Erotic-Girl-1

                Hesabı istedik , İçinde kartvizit tarzı bir kağıdın üstünde ”Afiyet olsun ” yazılı broşürümsü olayı da gördükten sonra  tamam dedim bundan sonra her derbide Mert’i arıyorum 🙂 . ( Masamıza sürekli gelip oturan Beşiktaş formalı bir arkadaş o an fazla önemsememiştim ama gece klubunun sahibiymiş , Mert’te bizim için Avusturya’dan akrabalarım diyince herşey kaçınılmaz olmuş . ) 

                   Batum’un gecesini gündüzünü bilmezdim , haklısını haksızını ya da sevenini sevmeyenini ama ben Batum’u sevdim ben Batum’u Mert’ten dolayı sevdim . Kardeşim aldığın ücret ananın ak sütü gibi helal olsun . İnşallah bu yazım Batum’u görünce karanlıkta kalan herkese bir aydınlık olur ve umarım başarılı bir başlangıç yapmışımdır . bikini--teen-nude-31347_5_big


                    Herşey dilediğince ve gönlünce olsun nice derbilerde görüşmek üzere . . .  

Bizim misafirimiz olmanızın avantajları ;,


– Gürcistan pasaport kontrolde kimliğimizde problem çıkar diye korkmayın , ne olursa olsun sınırsız çevremiz ile her durumda yanınızdayız .


– Batum sınırlarına girdiğiniz andan itibaren kişi sayısına göre değişken 4 adet 4*4 ve 5 adet lüx aracımızla , 24 saat ulaşımınız vip bir refakat şeklinde geçmesi için her türlü imkanı sağlıyoruz . 


– Gece hayatı , birinci planımızda olsa da Batum hakkındaki yoğun bilgi birikimimiz ile öğlen Batum’un gezilecek görülecek yerlerinde size refakat edip en azından tarihi bir gezi ekstranız olmasını da sağlıyoruz . 


– Batum’un üst seviye Gürcü restorantlarında damak tadınıza uygun ve en azından tatlı bir keşif ile tatilinizi sonlandırmanızı amaçlıyoruz . 


– Gün içi gezimizde cinsel odaklı Çin masaj salonu aktivitemiz ile bir nebze kafanızdaki o ”relax” oluşumunu hızlandırıyoruz . 


– Yine gün içi gezimizde farklı bir aksiyon farklı bir deneyim açısından ”randevu evi ” faaliyetiyle birazda trajikomik anılarla sizi uğurlamayı amaçlıyoruz . 


– Sizin rahat şekilde konaklamanız açısından önceden rezerve edilmiş ”rezidans ya da tercihe göre standartları yüksek otellerimiz ” ile konforlu bir şekilde istirahat etmeniz en azından da bu hizmetin vip olmasının ana unsurlarını hazırlıyoruz . 


– Konaklayacağınız yerler , Batum merkezdedir ve market , eczane ya da aklınıza her ne gelirse herşey ayağınız ucunda . 


– Gece klubu faaliyetimize başlarken öncelikle striptiz klup ile ” gözümüzün feri açılsın be abi ”  mantığı ile çok eğlenceli ve matrak kucak dansları sizleri bekliyor . 


– Striptiz klup faaliyeti sona erdikten sonra daha önceden benim sizin istek ve arzularınıza göre seçtiğim bir gece klubu ile organizasyonumuza kaldığımız yerden  devam ediyoruz . 


– Batum hakkındaki olumsuzlukları zaten Batum tatilini düşünen her arkadaşım internetten araştırıp en azından fikir sahibi olmak açısından baktığında , önceden giden insanların nasıl problemler yaşadığını vs kaba bir tabirle nasıl çarpıldığını anlattıklarına şahit oluyorlar . Fakat en önemli nokta da bu , bizim ana mantığımız şu ”Tatilinizi Ertelemeyin ”  . Bu doğrultu da geldiğiniz andan itibaren sizin bir rehberiniz değil yanınızdaki arkadaşınız ya da kardeşiniz olarak bütün haklarınızı savunuyoruz . Yani gittiğiniz her mekanda gördüğünüz ilgi alaka da bunun en büyük göstergesi olacaktır . 


– Gittiğimiz yerlerde gelecek hesapları , arkadaşlarınızla bir kafeye gitmişsiniz gibi farzedip kafanızda kabataslak bir hesap ile şekillendirebilirsiniz .


– Geceyi mutlu sonla şekillendirecek bir karar verdiğinizde , Batum’da bu yöndeki bütün olumsuzlukları da kafanızdan silebilirsiniz .


– Ekstra olarak yazın başlayacak ”Lviv , Kharkov ve Minsk ” turlarımız için önceden rezervasyon yaptırabilirsiniz .


– Maddi ve manevi anlamda daha iyi bir tatil yapabilirseniz beni de arayın 🙂 


                                                                                                     Mert İNAN


VİP Tur rezervasyonlarınız ve Batum hakkında bilgi için çekinmeden arayabilir ya da whatsapptan iletişim kurabilirsiniz . .

( Batum’da ikamet ettiğimden Türk telefonum bazen kapalı olabiliyor bu yüzden whatsapp üzerinden arama yapabilirseniz daha sağlıklı iletişim kurabiliriz . . . )

      Mert İnan : +905373961727  ( Whatsapp ve Viberden ulaşabilirsiniz  )


       mertinan23@gmail.com

BAŞLIKLARIN ÜSTÜNE TIKLAYARAK DİĞER MAKALELERİMİZİ OKUYABİLİRSİNİZ 

Mert İNAN ; Güvenilir – Kardeş – Dost 🙂

 

 

 

 

You may also like...

12 Responses

 1. Pointiac67 dedi ki:

  Abi makale şahane fotoğraflar daha şahane !!!

 2. Mert İnan dedi ki:

  Teşekkür ederim dostum . . .

  Elimden geleni yapıyorum 😉

 3. Gunduzgece dedi ki:

  Bayanlar minimum ne alıyo ?

 4. mertinan dedi ki:

  Merhabalar , Batum gece hayatı hakkında detaylı bilgi için whatsapptan iletişim kurabilirsiniz .

 5. Geceleringardiyani dedi ki:

  Selam mert . Heryerde rastlaşıyoruz çok iyi esir almışsın interneti 🙂 mayıs ayı ortaları 3 kişi gelmek istiyoruz . Ulaşım olarak tavsiyen nedir . Batuma direk baktık aslında çok fahiş fiyatlar var

 6. mertinan dedi ki:

  Merhabalar , teşekkür ederim elimden geleni yapıyorum bunun için 🙂 . Ulaşım olayına gelirsek ; Hopa ve Batum aynı havaalanını kullanıyor yani Batum’a direk bilet alırsanız atıyorum 1000tl ama Hopa’ya alırsanız 3te 1 i oranında nerdeyse ki oldukça mantıklı . Ama şöyle yapıyorlar uçak Batum havaalanında iniyor , buradan sizi otobüsle Hopa’ya götürüyorlar daha sonra 10dk için Hopa’dan taksiye atlayıp Batum sınırında oluyosunuz . Ya da yaşadığınız şehre göre Trabzon’a uçak bileti alın buradan da Havaş otobüsler vasıtası ile 2-3 saat içerisinde Batum sınırında olursunuz . 4 ya 5 kişi olursanız da Trabzon’a cüzzi rakamlara araç yollarım Batum’dan , en azından havaşa vereceğiniz kişi başı ücreti gönderdiğim araca verip daha rahat gelirsiniz .

  Herkese keyifli tatiller .

 7. soner tepe dedi ki:

  mert arkadaşım merhabalar biz 4 kafadar batum gezisi planladık nette senin bu konuda prof olduğunu söylüyorlar nasip olursa nisan başı aracımızla geleceğiz bize nasıl bir program uygularsın 4 günlük programın içinde gece hayatı full olsun birde bize neye mal olur cevabın için teşekkürler

 8. mertinan dedi ki:

  Merhabalar , tamamen bir maliyet ölçümü için çok detay gerekli . Bunun için whatsapp telefonumdan iletişim kurarsanız sesli bir görüşme yapar sağlam bşr program yaparız size .

 9. nc ng dedi ki:

  Merhaba

  Ben Eskişehirden yazıyorum. Bir abimiz (Ali Abacı) 07 mayıs günü tiflise bir görüşme için gelecek. Tahmini 1 haftaya yakın kalabilir. İnternette sizin oraya gelenlere yardımcı olacağınızı yazdığınızı görmüş . O yüzden yorum yapma gereği duydum .

  Burada kombi bakım onarımı üzerine faaliyet gösteren bir abimiz . Yaş olarak 63.. Orada bir firma ile görüşmüş onlarda gelin bir görüşüp değerlendirelim demiş bu sebeple gelecek. Oradaki firmanın adresini bilmiyor . Havaalanından karşılayacaklarmış . Kendisi için tek başına kalabileceği yemek işinin önemli olmadığı tahmini bütçe olarak gecelik en fazla 30-35 tl yi geçmeyecek bir konaklama yeri bulabilirmisiniz ? Eğer sizin kendinizde yoksa bulabilirmisiniz ?

  Olumlu olumsuz cevabınızı bekliyorum .

 10. Tanımazsın dedi ki:

  mert bey merhaba .

  Ben aslen Artvinliyim ama manisada ikamet ediyorum.
  Batuma gelmek istiyorum full yorgunluk atmak için 2 veya 3 gün tatil yapmak istiyorum bana orda maliyeti ne olur.

  kolay gelsin .

 11. mertinan dedi ki:

  Merhabalar memnun oldum ben de aslen İstanbulluyum 🙂 . Tatilinizin maddi ve manevi detayları için whatsapp üzerinden iletişim kurabilirsiniz .

 12. mertinan dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar yoğunluktan siteye gelen mesajlara cevap veremiyorum bu yüzden güncel bir yazı yazma gerekliliği duydum umarım faydası olur size ..

  Yoğunluktan sanal ortamı bayadır takip edemediğimden geç bir yazı olacak ama ben de gerekli kitleye gerek turistik tatil gerek ticaret gerek de gece hayatı konularında bilgiler vereceğim .

  Batum’a girişte artık ohalden dolayı memur girişleri vs yasak değil . Eski kimliklerle dahi ki üstünde soğuk mühürleri belli olması şartıyla giriş yapabilirsiniz ama yine de en sağlamı yeni kimlik ve de kesinlikle pasaport girişleridir.

  Gelelim ilaç vs konularına ; zaten gümrükte herhangi bir arama yok yani cebinize ya da paltonuza kullandığınız ilacı koyarsanız kesinlikle hiçbir problemle karşı karşıya kalmazsınız zaten ilaç probleminin sebebi açılan kapsullü ilaçlara Türkiye’den değiştirip uyuşturucu koymaları bu nedenle de mesela kalp hastasıysanız ve reçetenizi getirirseniz ( migren , ağrı kesici , mide koruyucu bunlar serbest çekinmeden getirebilirsiniz yeterki derdinizi anlatın işaret diliyle de olsa ama yine de çok şart değilse ilaçla gelmeyin ) hiçbir problem olmaz .

  Ticarete gelirsek ; Türkiye’de pahalılıktan telefon vs araba için çok fazla vatandaşımız Gürcistan’ı tercih etmekte . Detaylandırırsak ; pasaport ya da kimliğinizle telefonu problemsiz şekilde Türkiye’de kullanabilirsiniz . Aldığınız ücrete göre de Gürcistan’dan tax free adı altında yaklaşık %13 lük bir vergi bedelini de geri alıyorsunuz . Araç konusuna gelirsek ; son 1 yılda 6 ay herhangi bir yurt dışı ülkesinde ikamet ettiğiniz takdirde Türkiye’de 26 ay aralıklarla ve de maksimum şekilde 2 yıl kullanabiliyorsunuz bunu da Gürcistan ekonomisinin önemli bir kısmını kaçakçılık ve de fuhuştan sağladığı için belirli ücretler karşılığında prosedürleri hallediyorlar ama ne kadar yasaldır tartışılır . İçimiz rahat olsun diyosanız hiç girmeyin bu olaya da .

  En çok aldığım sorulardan biri de Gürcistan’da kaç gün kalırsak alkol ve sigara götürme hakkı elde ediyoruz. Şuanda resmi olarak 3 gün kaldığınız takdirde 3 karton sigara ve de 1 litre + 2 küçük alkol götürme hakkınız var ama kimse kontrol etmiyor yani direk günübirlik girişlerde de bu ortamı yaratabilirsiniz .

  Başka bir soru ise Gürcistan’a giriş yaptığımız andan itibaren kaç gün kalabiliyoruz ?
  Bu gerçekten çelişkili bir soru ama şuanda Gürcistan’ın Avrupa Birliğine daha girmediğini varsayarsak , içeri girdiğiniz andan itibaren sınırsız şekilde kalabilirsiniz . Net vize 1 yıl uzatılsa da 1 yıldan sonra otomatikmen 1 yıl daha uzatılmaktadır.

  Turistik tatilimizde ise Batum çok büyük bir yer değil hani şöyle bir detaylandırırsak yaklaşık 4 saat içinde bütün Batum’u gezip tarihsel olarak ilgi çekici herşeyi öğrenebilirsiniz ama olay biraz daha doğa olayına girerse bunun emin olun bir sınırı yok çünkü Gürcistan bu konuda Batum’u özellik olarak baz alırsak turistik tatilciler için biçilmiş kaftan .

  Gece hayatı olayında ise heralde Batum’dan en çok şikayet edilen varsayımsal yansımalar. Ben 3 yıldır bunu kimseye anlatamadım 🙂 . Taksiye binmeyin binerseniz de üstünde sadece ” taxi ” yazmayan herhangi bir şirketin adını taşıyan taksilere binin bunlar zaten taksimetre usulü çalıştığı için maksimum olarak kilometre hesabı 70 kuruş . Yani herhangi bir problem yaşamaksınız komisyon vs korkunuz da olmaz . Batumdaki Türk yansımasının %70 i gece klupleriyle bağlantılı olduğu için bizim süperman diskocu vatandaşlarımız taksicilere gidin bizim çoban Türkleri toplayın gelin mantığını onların kafasına işlettiği için sizi komisyon alma niyetiyle o taksiye bindirmek için varlarını yoklarını kullanarak çabalayacaklardır . KANMAYIN !!! .

  Bunun dışında da bu kışa bağlı bir olay değil fakat yine de kafanızda bulunsun . Yaz zamanı sınır kapısından yaklaşık 200 300 metre sonra 2 – 3 kızı çaresizce görürseniz yardım etmeyin herşey tezgah ki en acısı da bu tezgahı kuran da süperman Türk milletimiz . . .

  Şimdilik işinize yarayacağını düşünüyorum, güncel yazılarla görüşmek dileğiyle !!!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Araç çubuğuna atla